Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Diyet Takviyeleri

İşletmeniz Her Açıdan Korunuyor mu? Şimdi Düzeltme Zamanı

Kârlı bir işin tarifi birçok bileşen içerir. Ne yazık ki, onu koruyamamak, başarının tatlı tadının çok ekşi olmasına neden olabilir. Daha da kötüsü, düşüşünüzün kaynağı olabilecek birçok potansiyel güvenlik açığı vardır. Bu sonucu önlemek için doğru önlemleri almadığınız sürece.

Bu nedenle, işletmenizin her açıdan uygun şekilde korunup korunmadığını sormanız çok önemlidir. Cevap ‘hayır’ ise, bunu düzeltmek bir öncelik haline gelmelidir. Bu hızlı kılavuz ihtiyacınız olan netliği sağlayacaktır. Şirketi yönetmenin hangi aşamasında olursanız olun.

İşletmenizi Korumak Neden Önemlidir?

Olası güvenlik açıklarına ve düzeltmelere bakmadan önce, şirketi korumamanın olası sonuçlarını göz önünde bulundurmak çok önemlidir. İşin bu yönüne arzuladığı ilgiyi vermek için gereken motivasyonu sağlaması gereken gerçeklere bir bakış. En çok anlatılanlardan bazıları;

  • Çalışan hırsızlığının Birleşik Krallık işletmelerine mal olduğu gösterildi 190 milyon sterlin tüketici hırsızlığı da büyük bir sorundur.

Saldırıların sıklığı ve güvenlik açıkları ile birleştiğinde, 360° korumaya ihtiyaç duyulduğu açıktır. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı. Aksi takdirde, birden çok sektörde sizden önceki birçok işletme gibi çökebilir ve yanabilirsiniz. İş performansınız ve iç huzurunuz için, tüm potansiyel tehditlerden şık bir şekilde kaçınmanız çok önemlidir.

İş Güvenliği

Yaygın İş Güvenlik Açıkları ve Bunları Durdurma

Uygun koruma uyguladığınızı düşünebilirsiniz. Yine de acı gerçek şu ki, sorunların yüzeye çıkması için yalnızca bir hata yeterli. Daha da kötüsü, girişiminizin geleceğini tehlikeye sokan kartopu etkisine hızla yol açabilir.

Girişiminizi başarıya giden sorunsuz bir yolda sürdürmek istiyorsanız, anlamayı öğrenmeniz ve üstesinden gelmeniz gereken bazı şeyler şunlardır.

1 numara. Sistemlerinize Yönelik Siber Saldırılar

Çevrimiçi dolandırıcılar, işletmeleri günün her dakikasında hedef alır. Temel siber güvenlik konusunda iyi bir kavrayışa sahip olsanız da, tehlikeyi ortadan kaldırmak için profesyonel yardıma ihtiyacınız var. Uzmanlar gibi Güvence Teknik risklerinizi belirlemek için CREST penetrasyon testini kullanın. Bunu takiben, bilgisayar korsanlarının savunma sistemlerinizi aşmasını önlemek için doğru araçları yerleştirebilirler. Bu, tam siber güvenlik özellikleriyle desteklenebilir.

Bir siber güvenlik ekibiyle çalışmanın yanı sıra parola koruması ve biyometrik veriler gibi gelişmiş adımların kullanıldığından emin olmalısınız. Başka bir koruma katmanı ekler.

2 numara. İnsanları Hedef Alan Siber Saldırılar

İşletmeyi siber suçlulara karşı korumak için doğru altyapıya sahip olmak bir şeydir. Ancak, gösterilmiştir ki %90’ın üzerinde Başarılı dolandırıcılıkların çoğu insan hatalarına atfedilebilir. Ekibinizin her üyesinin çevrimiçi etkileşimleri kullandığı göz önüne alındığında, onları tehditler konusunda eğitmeniz zorunludur. Ancak o zaman kimlik avı dolandırıcılıklarından ve ilgili sorunlardan kaçınacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çalışanlar uzaktan çalışırken özellikle önemlidir. İster kendiniz öğretin, ister bir eğitim kursu yürütmesi için bir uzman kiralayın, dikkatli olunması gerektiğinin altını çizmek çok önemlidir.

#3. kesinti

Planlanmamış kapalı kalma süresi, işletmenize iki ana nedenden dolayı zarar verebilir. İlk olarak, üretkenliği geçici olarak durdurur ve bu da kârlılığınıza zarar verir. İkincisi, mağazanızın veya e-ticaret mağazanızın kapanmaya zorlanması anlamına gelebilir. Birkaç dakika bile olsa bu satış rakamlarını etkileyebilir. OEE yöntemi iş araçlarını ve makinelerini korumanıza yardımcı olabilir. Arıza süresini önlemenize yardımcı olacaktır.

Doğru web barındırıcısını seçmek ve bulut tabanlı veritabanlarını kullanmak, çevrimiçi kapalı kalma süresinin de minimumda tutulmasını sağlar. Bu, doğru yolda kalmaya odaklanmanızı sağlar.

#4. Yerinde Hırsızlık

Balina siber tehditleri bariz endişe nedenidir, yerinde hırsızlık göz ardı edilmemelidir. Daha önce de belirtildiği gibi, işletmelere milyonlarca liraya mal oluyor. Ekleme CCTV gözetimi ve gelişmiş yerinde teknoloji hırsızlığı önleyebilir. Olayları durduramadığında bile suçluyu tespit edebilir. Buna karşılık, onlara karşı gerekli disiplin veya yasal işlemi başlatabilirsiniz.

Bu arada, özel güvenlik ekipleri, ofis resepsiyon alanlarına veya mağaza katlarına harika bir katkı olabilir. Görsel bir caydırıcı, şirketinizi şık bir şekilde korumak için kayıpları azaltacaktır.

Özel güvenlik ekipleri

# 5. Entelektüel Hırsızlık

Stok veya para kaybı çok problemlidir. Ancak entelektüel hırsızlık, muhtemelen firmanız için en büyük tehlikedir. Tehditler, fikir çalan rakiplerden sahte ürünler üreten dolandırıcılara kadar çeşitlilik gösterir. Hepsine karşı korunmalısın. Uzmanlar, mesela İşimi Koru, yenilikleri ve ürünleri korumak için basit ama güvenli bir hizmet sunabilir. Bu tür saldırıları durdurmanıza yardımcı olabilecek belirsizliği ortadan kaldırır.

Şirketin yeniliklerinden sadece siz yararlanmalısınız. Daha fazla koruma için gizlilik sözleşmelerini kullanabilir ve ilgili tüm çalışanların bunları imzalamasını sağlayabilirsiniz.

#6. Finansal Atık

Birkaç özellik, işletmenizin genel başarısına büyük ölçüde katkıda bulunur. Ancak, şirketin mali durumu artmazsa diğer faktörler gereksiz hale gelecektir. Daha fazla satış elde etmek çok önemli olsa da harcamalarınızın oynadığı rolü gözden kaçırmamalısınız. Bunu akılda tutarak, paranızın karşılığını almak için zaman ayırmalısınız. Ofis malzemelerikurye hizmetleri ve diğer masraflar.

Başarı ve başarısızlık arasındaki fark bu olmasa bile, finansal israfın azaltılması, işletmenin maksimum kar elde etmesine yardımcı olacaktır. Buna karşılık, sürdürülebilir sonuçlara yönelik umutlar artıyor.

#7. İtibar Zararı

Belirtildiği gibi, işletmeye olan güvenini kaybeden bir tüketicinin geri dönmesi pek mümkün olmayacaktır. Ayrıca, çoğu kişi şirketi kullanmadan önce aktif olarak araştırma yapacaktır. Olumsuz basın ve müşteri incelemeleri, dönüşümlerin kaybolmasına neden olabilir. Bu nedenle öğrenmeyi daha fazla referans alın devam eden bir hedef olmalıdır. Elbette, oluşturduğunuz olumlu itibarı korumaya yardımcı olacak türden bir hizmet de sunmalısınız.

Affiliate pazarlama programları yürütülerek faydalar daha da yüksek seviyelere çıkarılabilir. Veya bağlı kuruluş pazarlamasına yönelmek. İnsanlar şirket hakkında olumlu hissettiklerinde dönüşeceklerdir.

# 8. Zayıf İşgücü

Bir işletme sahibi olarak, her şeyi tek başınıza yapmanın mümkün olmadığını hemen öğrenirsiniz. Siber güvenlik ve muhasebe gibi birçok husus dışarıdan temin edilebilir. Bununla birlikte, güçlü bir şirket içi zaman da çok önemlidir. ile adayları işe almak kişilikler yeteneklerini eşleştirmek size iyi hizmet edecek. Daha fazla üretkenliğe ve daha iyi bir atmosfere yol açar. Ayrıca, dikkatinizi ve enerjinizi rollerinize odaklamayı çok daha kolay bulacaksınız. Başkalarına bakıcılık yapmaktan çok daha iyi.

Tersine, yanlış çalışanlar zorbalık gibi sorunlara neden olabilir. Veya şirketin, personel devir oranlarının neden olduğu yüksek maliyetlere ve tutarlılık eksikliğine kurban gitmesine neden olabilir.

# 9. kesinti

İşler iyi gittiğinde her şeyin yolunda gitmesini sağlamak bir şeydir. Ne yazık ki, kendinizi bunlara hazırlamadıysanız, öngörülemeyen durumlar size pahalıya mal olabilir. İlk yardım eğitimi ve güvenlik araçları gibi kurtarma kancaları çeşitli sorunlara hızlı bir şekilde yanıt vermenize yardımcı olacaktır. Bu arada, elektrik kesintileri meydana geldiğinde yedek jeneratörler yerinde olmalıdır. Aynı şekilde, tüm güvenlik ekipmanları düzenli olarak test edilmelidir. Güvende olmak her zaman üzgün olmaktan daha iyidir.

Durumların oluşmasını her zaman engelleyemezsiniz, ancak iş üzerindeki etkilerini azaltabilirsiniz. Olay anında ve sonrasındaki durumlarda.

# 10. Düşük Satış Rakamları

Yukarıdaki sorunların tümü, dönüşüm noktasına ulaşmanıza aktif olarak yardımcı olabilir. Ne yazık ki zayıf pazarlama ve satış stratejileri size pahalıya mal olacak. İtibaren nişini bulmak kişiselleştirilmiş deneyimler ve FOMO oluşturmak için her adım önemlidir. Gerçek başarı sadakat oluşturmaktan gelir. Bu nedenle kişiselleştirilmiş deneyimler sunmalı ve müşterileri ödüllendirmelisiniz. Bu onların kendilerini değerli hissetmelerini sağlayacak ve geri dönmeleri için onları cesaretlendirecektir.

Acı gerçek şu ki, düşük satış geliri devam edemez. Kısacası, sadece işletmeyi korumamalısınız. Aktif olarak korumaya değer bir şey olduğundan da emin olmalısınız.

Acı gerçek şu ki, düşük satış geliri devam edemez.

Bonus: Tutarlı Çalışın

Her şeyden önce, girişimi her açıdan ve 7/24 korumalısınız. Yukarıdaki adımların tümünü gerçekleştirseniz bile, iş sigortası yaptırmak çok önemlidir. Bu, sizi çeşitli durumlarda finansal bir görünümden koruyacaktır. Üstelik bu, işinizi olduğu kadar kendinizi de koruduğunuz anlamına gelir. Birçok girişimcinin tercih etmesinin bir başka nedeni de budur. LLC’ler tek ticaret düzenlemeleri yerine. Ekstra koruma, duygusal güvenlik sağlar.

Tutarlı bir yaklaşım olmadan, her şey dağılır. Neyse ki, kazanma alışkanlıklarını bir kez benimsediğinizde, bunları uzun vadede sürdürmek nispeten kolay olacaktır.

Son Söz

İşletmenizi korumak, gelecekte başarı sağlayacak tek hedef veya özellik değildir. Ancak, şirketinizin savunmasız olduğunu veya saldırıya uğrama ihtimalinin düşük olduğunu düşünmeyi göze alamazsınız. Bunu yaparsanız, yabancılar saldırmaya ve ölümünüzden yararlanmaya hazır olacaktır.

Ancak işletmeniz uygun şekilde korunduğunda, saldırıları uzak tutacaktır. Ve markanızın başarıya odaklanmasına izin verin. Bu, korumayı daha ciddiye almanız için size ilham vermiyorsa, belki de hiçbir şey vermeyecektir.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
toscanello purocaptain blackmarlboro double fusionmarvel sigaraharvest sigarasenator sigarakalpli sigaramilano sigarakeno club sigaradjarum blackal capone sigarayeşil periiqos sigaraBackwoods puroSobranie sigaradavidoff sigaraosmaniye escortbeykoz escortçorlu escortkeçiören escortmezitli escortsusurluk escortsandıklı escortsoma escortakçaabat escortceyhan escortpolatlı escortşahinbey escortmecidiyeköy escortsamsun mutlu sonizmir mutlu sonantalya escortsakarya escortkayseri escortmalatya mutlu sonantalya mutlu sonankara mutlu sonistanbul mutlu sonyalova mutlu sonadana mutlu sontekirdağ mutlu sonsakarya mutlu sonbursa mutlu sontokat mutlu sonkonya mutlu sonkocaeli mutlu soneskişehir mutlu sonçanakkale mutlu sonmanisa mutlu sonkayseri mutlu sonsivas mutlu sonafyon mutlu sonerzurum mutlu sonordu mutlu sonmalatya mutlu sontrabzon mutlu soneskişehir mutlu sonsakarya mutlu sontekirdağ mutlu sonaydın mutlu sonkahramanmaraş mutlu sonbalıkesir mutlu sonmanisa mutlu sonhatay mutlu songaziantep mutlu sonşanlıurfa mutlu sonmarmaris escortkuşadası escortalanya escortbatman escortçorum escortserik escortgiresun escortankara Escorthttp://www.elitescorthatun.com/antalya Escortizmir Escortistanbul escortmersin escortarnavutköy escortavcılar escortbaşakşehir escortesenyurt escortfatih escortkağıthane escortkartal escortmaltepe escortpendik escortsultangazi escortümraniye escortzeytinburnu escortAdana EscortEskişehir EscortGaziantep EscortSamsun Escortkonya escortadaxbetadresi.comantalya masözBeylikdüzü escortBayan escortsakarya escortkayseri escortdenizli escortdiyarbakır escortvan escortaydın escortmugla escorthatay escortkocaeli escortafyon escortagrı escortamasya escortardahan escortbalıkesir escortbartin escortbatman escortbayburt escortbilecik escortbingöl escortbolu escortburdur escortçankırı escortçorum escortedirne escortelazıg escorterzurum escortgiresun escortgümüşhane escortıgdır escortısparta escortmaraş escortkaraman escortkars escortkırıkkale escortkırklareli escortkilis escortkütahya escortmardin escortmuş escortnevşehir escortnigde escortordu escortosmaniye escortadana escortankara escortanytalya escortizmir escortmersin escortsiirt escortsinop escortsivas escorturfa escortsırnak escorttekirdag escorttokat escorttrabzon escorttunceli escortuşak escortvan escortyalova escortyozgat escortzonguldak escortkıbrıs escortkonya escortmugla escortkıbrıs escortkamagra jelşişli escorttaksim escortbeşiktaş escortkurtköy escortbüyükçekmece escortküçükçekmece escortavcılar escortnişantaşı escortbakırköy escortkadıköy escortataşehir escortbahçeşehir escortbahçelievler escortbaşakşehir escortkartal escortmecidiyeköy escortümraniye escortfatih escorttuzla escortpendik escortmaltepe escortesenler escortbeykoz escortbeyoglu escortatakoy escorteyup escortüsküdar escortarnavutköy escortgaziosmanpaşa escortsilivri escortzeytinburnu escortsultangazi escortkagıthane escortbebek escortetiler escortlevent escortçatalca escortsarıyer escortsancaktepe escortşirinevler escortkasımpaşa escortbayrampaşa escortşile escortfethiye escortdalaman escortmarmaris escortbodrum escortmilas escortkuşadası escortdidim escortalanya escortmanavgat escortizmit escortgebze escortçeşme escortalsancak escortkarşıyaka escortkonak escortbornova escortbuca escortkarabaglar escortgöztepe escortnarlıdere escortaliağa escorteryaman escortmamak escortsincan escortetimesgut escortulus escortkeçiören escortyenimahalle escortpolatlı escortaltındag escortBayrampaşa escortMecidiyeköy escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortbeylikdüzü escortbeylikdüzü escortesenyurt escortbahçelievler escortbeşiktaş escortbornova escortçekmeköy escortkapaklı escortkumluca escortmuratpaşa escortsultanbeyli escortavsallar escortdemetevler escortmarmaris escortetimesgut escortkeşan escortistanbul escortdenizli escortadana escortbodrum escortadıyaman escortadıyaman escortcasinoPuffgaziantep escortgaziantep escortelf bar 5000doandırıcı daname bonuzuu zteamdeneme bonusu veren siteleradana escortankara escortantalya escortadıyaman escortafyon escortamasya escortartvin escortafyon escortbalıkesir escortbartın escortbatman escortbayburt escortbilecik escortbingöl escortbitlis escortbodrum escortbolu escortburdur escortbursa escortçanakkale escortçorum escortdenizli escortdiyarbakır escortdüzce escortedirne escortelazıg escortgebze escorterzincan escorterzurum escorteskişehir escortgaziantep escortgiresun escortgümüşhane escorthatay escortısparta escortizmir escortkahramanmaraş escortkarabük escortkaraman escortkastamonu escortkayseri escortkırşehir escortkocaeli escortkonya escortkütahya escortkuşadası escortmalatya escortmanisa escortmardin escortmersin escortmugla escortordu escortosmaniye escortrize escortsakarya escortsamsun escortşanlıurfa escortsivas escorttekirdağ escorttokat escorttrabzon escortuşak escortvan escortyalova escortyozgat escortzonguldak escortfethiye escortalanya escortmarmaris escortmanavgat escortnumberoneescorts.com betturkeybetturkey girişbetturkey girisBetturkey guncel girisbetmatikbetmatik girişbetmatik girisbetmatik güncel girişmatadorbetmatadorbet girişmatadorbet güncel girişmatadorbet girisadaxbet güncel girişBetgitBetgit girişBetgit güncel girişbetgitbetgit girisbetgit güncel girişSahttekar dolandırıcı danemabonuzu zteammm En iyi slot sitelerisupertotobetsupertotobet girişescortAntalya Escortdeneme bonusu veren siteleristanbul escortistanbul escort