Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Sağlıklı Yaşam

Vaka Çalışması, Hakkında, Ad ve Logo, Kurucu, Yatırımcılar, Rakipler ve Daha Fazlası

Giriiş:

Kıvırcık Masallar turistlerin seyahatlerini bilgi ile planlamalarına yardımcı olacak videoların yanı sıra seyahat ve yaşam içerikleri üreten bir web sitesidir.

Web sitesinde aktiviteler, seyahat önerileri, popüler seyahat hikayeleri ve diğerleri hakkında bilgiler sunar. Mayıs 2023 itibariyle, Kıvırcık Masallar toplam 1 milyon Instagram takipçisi vardı.

Kıvırcık masallar Fork Media tarafından kurulmuş ve yürütülmektedir. Kıvırcık Masallar yemek, tatiller, maceralar ve hayat hakkında içerikler için bir ortamdır. şirket, hem yerel hem de küresel olarak katılmak için ilginç ve heyecan verici aktiviteler bulmanıza yardımcı olur. Kıvırcık masallar dünyayı dolaşmak için işini bırakan Kamiya jani tarafından kuruldu.

Kıvırcık Masallar Vaka Çalışması:

Curly Tales, dijital medya şirketi Fork Media tarafından kurulmuş bir seyahat ve eğlence içerik ağıdır. Gezginler eğitimli gezi seçimleri yaparken.

Arkadaşlarıyla Kıvırcık Masallar
Arkadaşlarıyla Kıvırcık Masallar (Resim Kaynağı: wikibio.in)

egzotik yerleri, yeni yemek tarzlarını, riskli etkinlikleri ve zengin zevkleri kapsayan geniş bir ayrıntı yelpazesini kapsar. Curly Tales’in çıkışı, Fork Media’nın sunduğu lüks çevrimiçi malzemeyi genişletme hedefiyle aynı zamana denk geliyor.

Kıvırcık Masallar özel olarak düzenlenen bir işletme. İşletmenin mevcut uzmanlık alanı reklam ve tanıtım faaliyetleridir. Curly Tales’in yıllık gelirinin 1 milyon dolar olacağı tahmin ediliyor.

Curly Tales saygın bir şirkettir ve kurucusu Kamiya Jani’nin kararlılığı sayesinde güçlü etkisini çeşitli ortamlarda genişletmiştir. 2021 yılında Curly Tales’in Facebook sayfasında 2 milyon takipçi, Youtube hesabında ise yaklaşık 1 milyon abone bulunuyordu.

Web sitesi, Kamiya Jani’nin hostes olarak görev yaptığı, yemek yeme ve seyahat etme ve ayrıca önde gelen kişilerle etkileşimler hakkında makaleler yayınlıyor. Kıvrımlı masalların yazarları, okuyucularına bir dizi yer ve en tuhaf mutfak deneyimlerini anlatıyor.

Curly Tales’in artık haftanın 7 günü yayınladığı 5 özel program:

  • Kamiya Jani ile Pazar Brunchı – Hindistan’ın en büyük süperstarlarıyla keyifli bir toplantı.
  • Ct Keşfi – Ünlü ünlüler, en iyi gulletlerini ve mutfak anlarını anlatırken izleyicileri anılarında bir yolculuğa çıkarıyor.
  • Yalnız Kadın Gezgin – Neha Nambiar tarafından Kızılderili Doğasına tek başına yolculuk
  • Ct Exclusives- kitleler bu pazarlık ipuçlarını burada yalnızca yiyecek ve tatil.
  • Hindistan’ımı seviyorum – Hindistan’ın sunacağı çok şey var ve kıvırcık masallar izleyicilerine Bharat’ın muhteşem güzelliğini sunmak için burada.

Curly Tales Şirket Profili:

Şirketin adı Kıvırcık Masallar
Kuruluş Yılı 2016
Şirket Kurucusu Kamiya Jani
Şirketin Rakipleri Indian Backpacker, Drivine Gezgini, Happytrips, Let’s See India
Şirketin İnternet Sitesi WWW.CURLYTALES.COM
Menşei ülke Mumbai, Hindistan
Şirketin Pazar Segmenti Eğlence, Seyahat ve Konaklama Teknolojisi ve Medyası
Şirket Alanı B2C

Kıvırcık Masallar resmi
Curly Tales logosu (Görsel Kaynak: linkedin.com)

Curly Tales’in Kurucusu:

Kıvırcık masalların kurucusu ünlü influencer Kamiya Jani’dir. Kamiya Jani, tanınmış bir Hintli günlük yaşam muhabiri ve işletme sahibidir.

Kamiya Jani Verma da ünlü sosyal medya Hindistan’da kişilik. Web sitesinde öncelikle uluslararası maceralarını öne çıkarıyor. Seyahatleri sayesinde 2019’da 38 farklı ülkeyi ziyaret edebildi.

Eğitimini, lisans eğitimini gazetecilik alanında tamamladığı RD ulusal kolejinde tamamladı. Bundan sonra, 2009 yılında LLB, hukuk, hukuk dili, medya ve hukuk eğitimi aldığı GJ Advani hukuk kolejine gitti.

onu tamamladıktan sonra eğitim2006 yılında Times of India’da 8 ay gazeteci olarak çalıştı. Ardından 2008 yılına kadar CNBC tv’de çalıştı. Curly Tales’i kurmadan önce Bloomberg UTV ve Bennett Coleman and co. Ltd. 6 yıldır. Son olarak Kasım 2016’da curly tales’i kurmuştur. Halen şirketin CEO’su ve genel yayın yönetmenidir.

Curly Tales'in kurucu resmi
Curly Tales’in kurucusu (Resim Kaynağı: wikibio.in)

Curly Tales Yatırımcıları:

Curly Tales’in şu ana kadar herhangi bir yatırımcısı yok ve şu anda herhangi bir melek yatırımcıdan veya risk sermayedarından herhangi bir fon toplamadı.

Kıvırcık Masallar Yarışmacıları:

Kıvırcık masalların çeşitli rakipleri –

  • Hindistan Sırt Çantası – IndianBackpacker.com, hem yerli hem de yabancı gezginlerin Hindistan’daki maceralarından hikayeleri ve görüntüleri tartıştığı çevrimiçi bir topluluktur.

Site ayrıca popüler yürüyüş yerlerine yol tarifleri de sunmaktadır. Ziyaretçiler ayrıca seyahat arkadaşı, organizatör vb. bulmak için ihtiyaçlarını bildirebilir ve diğer gezginlerden yorum alabilir.

Ağustos 2015’te turizm meta arama motorları şirketi Ixigo tarafından bilinmeyen bir ücret karşılığında satın alındı. Indian Backpacker’ın bireyleri ve malzemeleri, kuruluş tarafından ixigo ile entegrasyon için değerlendirilecektir.

Indian Backpacker, 2007 yılında Hindistan’ın Mumbai kentinde kuruldu.

  • İlahi gezgin- İlahi Gezgin bir İnternet sitesi Hindistan’daki kutsal yerler hakkında bilgi sağlayan.

Web sitesi, ilgi çekici yer, yollar, aktiviteler, konaklama, yemekhaneler ve özel ürünlerle ilgili ayrıntıları içerir.

Nisan 2018 itibariyle, web sitesi 100’den fazla yeri kapsıyor ve 1.000’den fazla müşteriye hizmet vermesiyle övünüyor.

Şirket 2015 yılında Indore, Hindistan’da kuruldu.

  • Mutlu Yolculuklar – Happytrips, seyahatle ilgili ayrıntıları sağlayan bir web sitesidir. Portal, tatil yazıları, otel değerlendirmeleri ve tavsiyeler gibi çeşitli kaynaklar sunar.

Web platformunun blog yazarları yazılı materyali üretir. Platform şu anda Ağustos 2016 sonu itibarıyla beta testi aşamasındadır.

Şirket 2013 yılında Hindistan, Gurgaon’da kuruldu. Şirket, bugüne kadar hala finanse edilmemiştir.

  • Hindistan’ı Görelim – Let’s See India, Hindistan genelinde turlar düzenlemek için veri ve uygulama yüklemeleri sunan internet tabanlı bir şirkettir.

Bölgeye göre düzenlenen Hindistan çevresinde geziler için çeşitli akıllı telefon uygulamaları sunar: Hindistan’ın her yeri için bir akıllı telefon uygulaması, aşıklar için kaçamaklar, güney Hindistan, kuzey Hindistan, batı Hindistan, doğu Hindistan ve Hindistan’ın kuzeydoğusu.

Şirket, coğrafi harita, konaklama ve ulaşım maliyetleri, dil yardımı ve daha fazlası dahil olmak üzere seçilen gezi ve konumlarıyla ilgili tüm ayrıntıları sağlar. Bakalım Hindistan, 2012 yılında Hindistan’ın Chennai şehrinde kuruldu. Şirket bugüne kadar hala finanse edilmemiştir.

Kıvırcık Masallar resmi
Kıvırcık Masallar (Resim Kaynağı: curlytales.com)
  • Küçük Kara Kitap (LBB) – LBB.in, çeşitli ürün kategorilerine sahip bir web sitesidir. Şirketin ürün yelpazesi, evler için mobilyalar, dekorasyonlar, giysiler, ayakkabılar ve çantalardan oluşuyor.

İzleyici tarafından yönlendirilen bölümler boyunca öneriler üretir ve akışlar ve harita tabanlı gösterimler aracılığıyla farklı yerelleştirilmiş bulgular sunar. Şirket, hedef pazara ulaşmak için üyeleri tarafından yapılan önerileri bir araç olarak kullanır.

Kullanıcılar, diğer insanları takip edebilmekte, hobilerine göre kendilerine özel hazırlanmış bir haber akışına sahip olabilmekte ve ağ üzerinde kendi maceralarını sunabilmektedir. Hem iOS hem de Android kullanıcıları uygulamaya erişebilir. uygulama içi reklam bu şekilde para kazanıyor LBB gelir elde ediyor.

LBB, Hint kültürünü keşfetmek ve keşfetmek için bir rehberdir. LBB’nin koleksiyonuna ve önerilerine, yirmi milyondan fazla şehirli genç güvenmektedir. İnsanlar, süperstarların rezidans ziyaretlerinden ve ünlülerin moda tavsiyelerinden ilham alabilir.

Curly Tales hakkında SSS:

Kıvırcık masallar ne zaman kuruldu?

Curly Tales şirketi 2016 yılında kuruldu.

Kıvırcık masallar nerede kuruldu?

Curly Tales şirketi Hindistan’ın Mumbai kentinde kuruldu.

Kıvırcık masalları kim kurdu?

Curly Tales şirketi Kamiya Jani tarafından kuruldu.

Kıvırcık masallar hangi pazarda işe yarar? içinde?

Curly Tales şirketi, seyahat ve konaklama teknolojisi, medya ve eğlence pazarı segmentlerinde çalışıyor.

Kıvırcık masallar herhangi bir tüzel kişilikle ilişkilendirilir mi?

Evet, kıvırcık masallar şirketi FORK MEDIA GROUP PRIVATE LIMITED adlı bir tüzel kişilikle ilişkilidir.

Kıvırcık masalların bazı rakipleri kimlerdir?

Curly Tales şirketinin bazı rakipleri Hintli sırt çantalı gezgin, ilahi gezgin, mutlu geziler ve Hindistan’ı görelim.

Kıvırcık masalların yatırımcısı var mı?

Hayır, kıvırcık masallar şirketi bugüne kadar herhangi bir fon toplamadı.

Kıvırcık masallar herhangi bir sosyal medya platformunda var mı?

Evet, curly tales şirketi Facebook, Twitter, Instagram, youtube ve Pinterest’te var.

Kıvırcık masallar herhangi bir blog yapar mı?

Evet, kıvırcık masallar şirketi düzenli olarak web sitesinde yemek, seyahat, yaşam tarzı ile ilgili bloglar yayınlıyor.

Kıvırcık masallar hangi alanda çalışır?

Kıvırcık masallar şirketi B2C alanında çalışıyor.

Çözüm:

Kıvırcık Masallar mutfak, mutfak maceraları ve boş zaman hakkında bilgi için bir platformdur. şirket kendisini internette bir gezgin olarak görüyor ve tüm dünyanın ofisi, okulu, bölgesi ve evi olduğuna inanıyor.

Kıvırcık Masallar ister harika yemekler, seyahat rehberliği veya unutulmaz anlar yoluyla olsun, eşyalardan çok duygulara, ilgi çekici yerlerden çok seyahatlere ve yerlerden çok insanlara daha fazla önem verin.

Kıvırcık masallar Kamiya Jani tarafından başlatıldı haber endüstrisindeki kalıcı görevinden ayrılarak dünyayı dolaştı. kırk farklı ülkeyi, 123 büyükşehir bölgesini ve dünyanın geri kalanını gezdi. o kurdu Kıvırcık Masallar çünkü insanların kendi başlarına seyahate çıkmaları gerektiğini düşünmüyor. bireyleri sık sık keşfetme ve eğlenme tutkularını bulmaya teşvik etmek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
toscanello purocaptain blackmarlboro double fusionmarvel sigaraharvest sigarasenator sigarakalpli sigaramilano sigarakeno club sigaradjarum blackal capone sigarayeşil periiqos sigaraBackwoods puroSobranie sigaradavidoff sigaraankara Escorthttp://www.elitescorthatun.com/antalya Escortadaxbetadresi.comkamagra jelBayrampaşa escortMecidiyeköy escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortbeylikdüzü escortbeylikdüzü escortesenyurt escortcasinoPuffantalya bayan escortgaziantep escortgaziantep escortelf bar 5000doandırıcı daname bonuzuu zteamdeneme bonusu veren siteleradana escortankara escortantalya escortadıyaman escortafyon escortamasya escortartvin escortafyon escortbalıkesir escortbartın escortbatman escortbayburt escortbilecik escortbingöl escortbitlis escortbodrum escortbolu escortburdur escortbursa escortçanakkale escortçorum escortdenizli escortdiyarbakır escortdüzce escortedirne escortelazıg escortgebze escorterzincan escorterzurum escorteskişehir escortgaziantep escortgiresun escortgümüşhane escorthatay escortısparta escortizmir escortkahramanmaraş escortkarabük escortkaraman escortkastamonu escortkayseri escortkırşehir escortkocaeli escortkonya escortkütahya escortkuşadası escortmalatya escortmanisa escortmardin escortmersin escortmugla escortordu escortosmaniye escortrize escortsakarya escortsamsun escortşanlıurfa escortsivas escorttekirdağ escorttokat escorttrabzon escortuşak escortvan escortyalova escortyozgat escortzonguldak escortfethiye escortalanya escortmarmaris escortmanavgat escortnumberoneescorts.com betturkeybetturkey girişbetturkey girisBetturkey guncel girisbetmatikbetmatik girişbetmatik girisbetmatik güncel girişmatadorbetmatadorbet girişmatadorbet güncel girişmatadorbet girisadaxbet güncel girişBetgitBetgit girişBetgit güncel girişbetgitbetgit girisbetgit güncel girişSahttekar dolandırıcı danemabonuzu zteammm En iyi slot sitelerisupertotobetsupertotobet girişescortAntalya Escortdeneme bonusu veren siteleristanbul escortistanbul escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleribonus veren sitelercasino siteleriescort bayanzteam Book teaam Sikki teAM AM TEAM DANAME BONZUNBUSUUZTEAM daneme Bnuzusi Zteam Dolandırıcı teamm sikik Teamzoro to Zteam Sikik team Dolandırıcı Dename bopnuzu teambahis gottern uydurma denema bonusz