Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Sağlıklı Yaşam

Vaka Çalışması, Şirket Profili, Kurucu Ekip, Yatırımcılar, Rakipler ve daha fazlası

Giriiş:

Uluslararası bir moda ve yaşam tarzı firmasının adı kentsel. Şirket merkezi İngiltere’nin başkenti Londra’dadır. Giyim, mücevher, cüzdan, kozmetik, ev eşyaları ve canlılar dahil olmak üzere en moda ürünleri çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Çevrimiçi bir şirket olan Urbanic, her zaman erişilebilir olarak ve üstün müşteri hizmetleri sunarak tüketicilerin güvenini kazanmayı ve satışları artırmayı amaçlıyordu. WhatsApp’ı entegre ettikten sonra firma, kullanım süresinin düşmesi nedeniyle müşterilerle iletişim kurmak için kullandığı bir web sohbet sistemini kullanmayı bıraktı.

bu e-ticaret şirket, WhatsApp’ı müşteri yönetimi platformuna dahil etmek için dijital çözümler geliştiricisi Sanuker ile işbirliği yaptı. Kullanıcılar, Urbanic’te bir hesap için kaydolduklarında veya Urbanic web sitesinde veya mobil uygulamasında bir işlemi tamamlamak için ödeme sayfasına gittiklerinde, WhatsApp hizmetini seçme seçeneğine sahiptiler.

Kaydolmayı seçen müşteriler, markanın müşteri hizmetleri personeli ile doğrudan iletişim kurarak, satın alma işlemleriyle ilgili zamanında uyarılar alarak, siparişleri onaylayarak veya iptal ederek ve hatta gönderilerini takip ederek, tüm ihtiyaçları için tek durak olarak WhatsApp’ı kullanabilirler.

Urbanic Şirketin Öne Çıkan Özellikleri:

Firma Adı kentsel
Merkezi Londra
Sanayi Bezler
Kuruluş Yılı 2018
Kurucu James Wellwood
İnternet sitesi https://in.urbanic.com/

Kentsel Hakkında:

Kentsel görüntü
Kentsel (Resim Kaynağı: flipkart.com)

Urbanic adlı yalnızca çevrimiçi bir şirket, çeşitli modaya uygun kadın giyim kategorileri sunar. Ürün kataloğunda ayrıca pantolonlar, tişörtler, crop toplar ve ev giyimi de yer alıyor. Yazılıma hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde erişilebilir.

Urbanic, Zara’nın bile kendileri için çok pahalı olduğu yüksek kaliteli tüketicilerin çok az seçeneğinin olduğunu veya hiç seçeneğinin olmadığını keşfetti. alışveriş insanların yükseldiği ve zenginlik farkının daha da fazla olduğu gelişmekte olan ülkelerde şık ürünler için. Urbanic, öncelikli olarak bu sektördeki modaya uygun giysilerden daha fazla fiyat alan Z Kuşağı tüketicileri hedefliyor ve bu da onu daha da hedefli hale getiriyor.

Yıllık 200 milyon dolarlık çalışma oranı ve şu anda 60 milyon kullanıcısı olan Urbanic, Hindistan ve Brezilya gibi ülkelerde onlara modaya uygun ürünleri ilk tanıtan kişi olarak izleyicilerin bağlılığını kazandı.

Kentsel Endüstri:

Urbanic, ürünlerini yalnızca çevrimiçi satan ve Latin Amerika ve Asya’daki tüketicileri hedefleyen bir hızlı moda şirketidir. 2019 yılında kuruldu ve ilk uluslararası pazarı olarak Hindistan’ı seçti. Marka başlangıçta pazara kendi uygulaması üzerinden girse de 2021 yılında Flipkart Group ile ortaklık kurarak hem online hem de online giyim satışına başladı. Flipkart ve Myntra.

Urbanic, kapsayıcılığı destekleyen giysiler geliştiren ve pazarlayan, Londra merkezli modern bir moda şirketidir. Hindistan’da yeni çıkış yapmış olan Avrupa cadde markası Urbanic, Hintli kadınların birçok vücut tipini kabul eden stiller sunma görevini üstlendi.

Marka, moda ve yaşam tarzı sektörünün dayattığı ideal güzellik normlarının karşısında tek başına duruyor. Abartılı standartları ile bilinen bir sektöre Urbanic markası müdahale ederek son moda ürünleri uygun maliyetlerle kapınıza kadar getirdi.

Urbanic Kurucusu ve Ekibi:

Kentsel görüntü
Kentsel (Görsel Kaynak: linkedin.com)

James Wellwood Urbanic’in kurucularından biriydi. Urbanic 2018’de kuruldu. Genel merkezi Londra’da bulunan gelecek vaat eden bir moda markası, çeşitliliği destekleyen görünümü geliştiriyor ve sağlıyor. Firma hızlı moda, giyim eşyası, batı giyimi, hızlı modayaşam tarzı ve giyim.

Urbanic Başlangıç ​​Hikayesi:

Urbanic, kapsayıcılığı destekleyen giysiler geliştiren ve pazarlayan, Londra merkezli modern bir moda şirketidir. Urbanic bugün hala özerk ve kendi veri bilimini kullanarak insanların yaşamlarını iyileştirmeye kararlı ve yapay zeka (AI) teknolojisi.

Kentsel Misyon & Vizyon:

Moda ve eğlence uygulaması Urbanic tarafından yüksek sokak trendleri ve hızlı giysiler daha önce hiç olmadığı kadar yeniden tanımlanıyor. Avrupa pist tasarımlarını ve sokak stillerini erişilebilir kılarak maliyetleri düşük tutarken muhteşem görünmek daha kolay olamazdı. Stiller ana odak noktası olsa da marka kaliteden ödün vermiyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya çalışıyor. Urbanic, sadık müşterilerinden büyük bir destek aldı. sosyal medya.

Kadınların iş hayatındaki en önemli endişelerinden biri, “Giyim Hakkım” reklamında özetlenmiştir. Bedenleri kapsayan çok az marka olduğundan, yani ideal beden ölçü tablosunun ötesinde giysiler sunmadıkları için, kadınlar zamanlarının çoğunu, tam oturan bir elbise bulana kadar alışveriş yaparak geçirirler.

Ancak şirket, moda endüstrisinin “ideal vücut” klişesini sorguladı ve değiştirdi. Urbanic, XS’den 5XL’e kadar olan bedenlerde modaya uygun giysiler sunarak yalnızca çekici vücutlu kadınların güzel giysiler satın alabileceği damgasına meydan okumak istiyor.

Kentsel görüntü
Kentsel (Resim Kaynağı: facebook.com)

Urbanic, şehirlerde ve kentsel alanlarda yaşama biçimini tanımlamak için kullanılan bir terimdir.

Kentsel İş Modeli:

Myntra’nın moda şirketlerinin ülke genelinde dijital olarak yerel kitlelerle etkileşim kurmak için tercih ettiği fırlatma rampası ve platformu olduğu göz önüne alındığında, Urbanic ve Myntra arasındaki ortaklık, daha fazla erişilebilirlik sağlayarak dünyadaki Z Kuşağı moda tüketicilerinin en büyük tabanlarından birine fayda sağlıyor.

Hindistan’daki gençlerin yeni gözdesi Urbanic, nano ve mikro içerik üreticilerini kullanarak düşük fiyatlandırma noktalarını, son derece “gramerli modaları” ve çekici uluslararası tasarımları tartışmak için kullanarak alışılmadık etkileyici pazarlama stratejisiyle sosyal medyayı karıştırdı. Urbanic şimdi Myntra’ya klasik denim, dökümlü çiçekli elbiseler, batik motifli havalı bluzlar, modaya uygun ceketler ve mayolar dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Urbanic’in 2000’li yılların başındaki kloş kot pantolonlar, düşük belli kot pantolonlar, babydoll tişörtler ve boncuklu aksesuarlar gibi kalıcı stillerden ilham alan giyim koleksiyonu, şirketin USP’lerinden biridir.

Kentsel Gelir Modeli:

(Resim Kaynağı: urbanic-women-online-fashion.en.softonic.com)

Halka açık bir gelir modeli yoktur. Şu anda Urbanic’in yıllık gelirinin 52,2 milyon dolar olması bekleniyor. Urbanic’te çalışan başına beklenen gelir 326.040 dolar.

Kentsel Ürünler ve Hizmetler:

Urbanic, Hindistan’da modaya uygun ve uygun fiyatlı kadın kıyafetleri, aksesuarları ve yaşam tarzı ürünleri satan bir çevrimiçi mağazadır. tüm moda ve tasarım ihtiyaçlarınız için tek adres.

Kentsel Finansman ve Yatırımcılar:

Yayınlanan herhangi bir finansman detayı yok.

Kentsel Çalışanlar:

  • G2 Stack’e göre Urbanic, HTML5, Google Analytics ve Google Etiket Yöneticisi dahil olmak üzere 13 farklı yazılım ve donanım çözümü kullanıyor.
  • BuiltWith’e göre Urbanic, web siteleri için 37 teknolojiyi aktif olarak kullanıyor. Bunlar Viewport Meta, SPF ve iPhone/Mobile Uyumlu’dan oluşur.

Karşılaşılan Kentsel Zorluklar:

Çevrimiçi bir şirket olan Urbanic, her zaman erişilebilir olarak ve üstün müşteri hizmetleri sunarak tüketicilerin güvenini kazanmayı ve satışları artırmayı amaçlıyordu. WhatsApp’ı entegre ettikten sonra firma, kullanım süresinin düşmesi nedeniyle müşterilerle iletişim kurmak için kullandığı bir web sohbet sistemini kullanmayı bıraktı.

Kentsel Kazanımlar:

Ağırlıklı olarak Z kuşağı tüketicilerine uygun fiyatlı giysiler sunan Londra merkezli bir e-ticaret şirketi olan Urbanic, çevrimiçi moda portalı Myntra’da listelendiği ilk gün önemli satış rakamları açıkladı. Myntra’dan yapılan açıklamaya göre Urbanic, piyasaya çıktığı ilk gün en çok hasılat yapan ikinci marka oldu.

Urbanic, bu ayın başlarında Myntra ile bir işbirliği anlaşması imzaladı ve bu, şirketin bir e-ticaret sitesiyle yaptığı ilk iş birliği oldu. Urbanic, çok sayıda etkileyiciyle işbirliği yapıyor. Çevrimiçi platformu ve mobil uygulaması aracılığıyla Rusya, Latin Amerika ve Hindistan’da satış yapmaktadır.

Markanın uygulaması Hindistan’da 15 milyondan fazla indirildi. Urbanic, tişörtler, pantolonlar, etekler ve diğer gündelik batı kıyafetlerini satışa sunuyor. 1 Eylül’de Myntra’da gösterildi.

Kentsel Büyüme:

Urbanic geçen yıl çalışan sayısını %20 artırdı.

Kentsel Ortaklar:

Urbanic, Flipkart’ın daha küçük şehirlerde ve kasabalarda bulunması nedeniyle, Flipkart ile işbirliği sayesinde modayı demokratikleştirebiliyor. Ek olarak, Flipkart’ın moda ürünlerini çeşitlendirme önceliğine de uyuyor. Urbanic, Myntra’ya moda ortağı olarak katılarak şirketin bir e-ticaret sitesiyle ilk kez işbirliğine imza attı.

Kentsel Rakipler:

Urbanic’in rakipleri arasında Boohoo, Etsy, Gucci ve Moncler yer alıyor.

Urbanic Ödüller ve Başarılar:

Bununla ilgili veri yok.

Kentsel Gelecek Planı:

Biz sadece bireylerin güzel olmanın getirdiği güveni zahmetsizce deneyimlemelerini sağlamak için varız. Urbanic, kapsayıcılık kavramını destekleyen giysiler geliştiren ve pazarlayan, merkezi Londra’da bulunan yeni bir moda şirketidir.

Urbanic bugün hala otonom ve kendi veri bilimi ve yapay zeka (AI) teknolojisini kullanarak insanların yaşamlarını iyileştirmeye kendini adamış durumda. Moda endüstrisinin sürekli değişen taleplerine ayak uydurmak için tamamen gelişmiş bir AI alanı için çalışıyoruz ve her gün yeni tasarımlar ve trendler sunuyoruz.

hakkında SSS kentsel:

Urbanic ne yapar?

Urbanic, Hindistan’da modaya uygun ve uygun fiyatlı kadın kıyafetleri, aksesuarları ve yaşam tarzı ürünleri satan bir çevrimiçi mağazadır.

Urbanic ne zaman kuruldu?

2018 yılında kurulmuştur.

Urbanic Corporation’ın kurucusu kimdir?

James Wellwood, Urbanic’in kurucusudur.

Urbanic Corporation’ın CEO’su kimdir?

Urbanic’in şu anki CEO’su James Wellwood’dur.

Urbanic’in ana rakipleri kimler?

Urbanic’in rakipleri arasında Boohoo, Etsy, Gucci, Moncler yer alıyor.

Urbanic tahmini süreden önce teslimat yapıyor mu?

Bizim standart teslimat süresi 8-13 iş günüdür, Hızlı teslimat süresi 3-5 iş günüdür. Konuma bağlı olarak biraz değişebilir.

Urbanic Kapıda Ödeme kabul ediyor mu?

Evet, her üründe Kapıda Ödeme sunuyoruz. Ancak, “Kapıda Ödeme” seçeneğinin kullanılabilirliği, bulunduğunuz yere teslim eden kurye hizmetlerine bağlıdır. COD tesisi kurye tarafından sağlanmazsa, mevcut olmayacaktır. Ayrıca, aşağıda bunun için başka olası nedenler olabilir.

Urbanic hangi teslimatı kullanıyor?

Tüm malları yoluyla gönderiyoruz USPS ve UPS. Nakliye kısıtlamaları nedeniyle, UPS aracılığıyla posta kutularına gönderi yapamayacağımızı lütfen unutmayın. Urbanic, uluslararası nakliye hizmeti sunar, ancak geçerli olabilecek herhangi bir özel düzenleme veya vergiden sorumlu tutulamaz.

Urbanic’in geri ödeme yapması ne kadar sürer?

Kapıda Ödeme seçeneğini seçtiyseniz, siparişiniz için ödeme yapmadığınız için iade edilecek bir tutar yoktur. Kredi Kartı, Banka Kartı, Net Bankacılık veya Cüzdan yoluyla yapılan ödemeler için geri ödeme, içindeki kaynak hesaba yapılacaktır. Sipariş iptali tarihinden itibaren 7-10 iş günü.

Urbanic siparişimi nasıl takip ederim?

1. Uygulamanıza giriş yapın 2. “Ben” seçeneğini seçin 3. “Siparişlerim” seçeneğini seçin ve takip ettiğiniz sipariş listesinden siparişi seçin Siparişin mevcut durumunu görebilir ve kargoya verildiyse size gösterilir siparişi takip etmek için takip numarası.

Çözüm:

Güçlü bir mesaj göndermek için şirket kentsel Kishwer Merchant ve Delnaaz Irani, YouTube fenomeni Komal Narang ve Instagram etkileyicisi Akanksha Redhu dahil olmak üzere Hint televizyon işinden bir dizi tanınmış kişinin yardımını aldı.

Ünlülerin boyları değişse de her biri kendince çekici ve kendi vücutlarıyla barışık. Sözü tanıtmak için bir araya geldiler çünkü kusurlarını başarıyla kabul ettiler ve güvensizliklerini fethettiler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Eskişehir Escortkonya escortmugla escortvan escortşişli escortbaşakşehir escortbeyoglu escortüsküdar escortbebek escortçatalca escortdidim escortnarlıdere escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortbeylikdüzü escortbeylikdüzü escortesenyurt escortankara escortcasinobayburt escortbingöl escortburdur escortsinop escorttekirdağ escorttunceli escortantalya bayan escortadana escortankara escortantalya escortadıyaman escortafyon escortamasya escortartvin escortafyon escortbalıkesir escortbartın escortbatman escortbayburt escortbilecik escortbingöl escortbitlis escortbodrum escortbolu escortburdur escortbursa escortçanakkale escortçorum escortdenizli escortdiyarbakır escortdüzce escortedirne escortelazıg escortgebze escorterzincan escorterzurum escorteskişehir escortgaziantep escortgiresun escortgümüşhane escorthatay escortısparta escortizmir escortkahramanmaraş escortkarabük escortkaraman escortkastamonu escortkayseri escortkırşehir escortkocaeli escortkonya escortkütahya escortkuşadası escortmalatya escortmanisa escortmardin escortmersin escortmugla escortordu escortosmaniye escortrize escortsakarya escortsamsun escortşanlıurfa escortsivas escorttekirdağ escorttokat escorttrabzon escortuşak escortvan escortyalova escortyozgat escortzonguldak escortfethiye escortalanya escortmarmaris escortmanavgat escortnumberoneescorts.comEn iyi slot sitelerideneme bonusu veren siteleristanbul escortistanbul escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleribonus veren sitelercasino siteleriescort bayanbursa escortgebze escort bayanbursa merkez escortbursa eskort bayanbursa escort bayandeneme bonusu veren sitelerdeneme bonusu veren sitelercasino maldivesbagcılar escortkartal escortbuca escortbeylikdüzü escortçankaya escorteryaman escortfatih escortkurtköy escortbahçelievler escortbakırköy escortküçükçekmece escortmaltepe escortmecidiyeköy escortsancaktepe escortpendik escortşişli escorttuzla escortümraniye escortüsküdar escortgörükle escortsilivri escortbayrampaşa escortesenyurt escortataşehir escortarnavutköy escortantakya escortiskenderun escortadapazarı escortbaşakşehir escortdidim escortatakum escortbandırma escortgebze escortkarşıyaka escortizmir escortcasino maldivesSahabetistanbul escortdeneme bonusuizmit escortonline casino maldivesSahabetankara travestiSahabetFethiye EscortKuşadası EscortMarmaris EscortBalıkesir EscortKemer EscortKemer EscortÇanakkale EscortManisa EscortManisa EscortAlanya EscortBodrum Escortxxx porn sahtekarcı site üye olunmaz mobil girişadaxx sahtekar scam site seo mars ati mati gotenburgxxx porn sahtekarcı site üye olunmaz canlı bahis siteleriTipobet Giriş